Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 2. son bölüm izle: Sırlar ortaya mı çıkıyor?
İçerde 2. son bölüm izle: Sırlar ortaya mı çıkıyor?
İçerde 2. bölümü dün akşam Show TV'de ekranlara geldi. İçerde son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Sarp kardeşinin yaşadığına dair ipucuna ulaşıyor.
Magazin 27 Eylül 2016 - 09:15

Show TV’nin yeni başlayan fakat daha ilk bölümü ile ekranlara damga vuran dizisi İçerde’nin 2. bölümü dün akşam yayınlandı. İçerde son bölümü yine nefesleri kesti.

“İçerde”nin 2. bölümünde; Öldü zannettiği kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu yakalayan Sarp kontrolünü kaybeder. Yusuf Müdür’le kurdukları plandan vazgeçme noktasına gelmiştir. Ya köstebek olarak kardeşinin izini sürüp onu bulmaya çalışacaktır ya da öfkesine mağlup olup kardeşini kaçıran Kebapçı Celal'le yüzleşecektir. Öte yandan Mert, annesi olduğunu bilmediği Füsun'la ve Eylem'le giderek tehlikeli bir şekilde yakınlaşmaya başlar. Polisin içindeki Mert'le, mafyanın içindeki Sarp'ın sırları giderek açığa çıkma noktasına gelir.