Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 26. bölüm 2. fragmanı izle: Kudret diri diri mezarda
İçerde 26. bölüm 2. fragmanı izle: Kudret diri diri mezarda
İçerde 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Kebapçı Celal, Kudret'i diri diri gömüyor.
Magazin 20 Mart 2017 - 09:45

Show TV’nin reyting rekortmeni dizisi İçerde’nin 26. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde iki ezeli düşman Kudret ile Celal yine karşı karşıya geliyor fakat bu sefer her şey çok farklı… Kebapçı Celal adamları ile birlikte Kudret’i diri diri mezara gömüyor. Akıllardaki soru ise Kudret’in kurtulup kurtulamayacağı…

İçerde 26. bölümü ile bu akşam saat 20.00’de Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 25. bölümünde; Sarp ve Celal'in oyunu Kudret'in beklenmedik hareketiyle gerçek olmuştur. Tahsin gerçekten ölmüştür. Kudret'in elindeki video kaydı polisin eline geçtiği an Sarp ve Celal hapse girmekten kurtulamayacaklardır. Mert hastaneye Şevko'nun ifadesini almaya gider ve ondan aldığı bilgiyle Tahsin'i öldüren tetikçilerin peşine düşer. Kudret eskiden kalan bir hesabı kapatmaya gelmiştir. Celal ile mezarlıkta buluşurlar. Geçmişteki ortak acıları onları aynı mezarın başına getirmiştir. İçlerinden biri ölmeden bu düşmanlık bitmeyecektir.