Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 3. bölüm izle: (Son bölüm) Sarp’ın başı belada
İçerde 3. bölüm izle: (Son bölüm) Sarp’ın başı belada
İçerde 3. bölüm dün akşam Show TV ekranlarında yayınlandı. İçerde son bölümde Sarp deşifre olma tehlikesi ile karşı karşıya...
Magazin 4 Ekim 2016 - 08:56

Show TV’nin büyük yeni sezonda büyük ses getiren dizisi İçerde’nin 3. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. İçerde son bölümde Sarp ve Yusuf Müdür bir plan yaparak Kebapçı Celal’ın mekanına dinleme cihazı yerleştiriyor. Fakat hiç umulmadık bir şey oluyor ve Celal dinleme cihazını buluyor. Hatta gizli kamera kayıtlarından cihazı kimin yerleştirtirdiği de ortaya çıkacak. Bu gelişmelerin ardından Sarp’ın ise deşifre olma ihtimali ortaya çıkıyor. Bakalım yeni bölümde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor.

“İçerde”nin 3. bölümünde; Ömer'in, Davut tarafından infaz edildiği gece Sarp, Komiser Mert'in hayatını kurtarmak için kendi kendini omzundan vurmak zorunda kalır. Bu durum Mert'in ve Sarp'ın arasında sır olarak kalmak zorundadır. Mert kaçıp kendisini kurtarmaya çalışırken yaralı olan Sarp'ı, Davut o gece ormanda ölüme terk eder. O gece ormanda öleceğini düşünen Sarp'a son anda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Alyanak, otoparka yaralı halde gelen Sarp'a birinin yardım ettiğinden şüphelenmektedir. Füsun bütün gece Sarp'ı aramıştır fakat ulaşamaz. Başına bir şey geldiğinden endişelenen Füsun soluğu Alyanak'ın otoparkında alır. Sarp'ın yaralandığını Füsun'dan gizlerler. Kebapçı Celal Sarp'ı gizli bir göl evinde tedavi ettirir. Onu yalnız bırakmayan Melek'le aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

Son güncelleme: 15:55 - 04.10.2016