Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 3. yeni bölüm fragmanı izle: Celal Davut’a silah çekiyor
İçerde 3. yeni bölüm fragmanı izle: Celal Davut’a silah çekiyor
İçerde 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp'ın vurulması Melek'le yakınlaşmasına neden oluyor.
Magazin 29 Eylül 2016 - 10:54

Show TV’nin yayınlandığı ilk günden itibaren zirveye oturan ve 7’den 70’e herkesin izlediği İçerde’nin 3. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp’ın Mert’i vurmamak için yaptığı plan Melek ile yakınlaşmasına sebep oluyor. Öte yandan Davut, Sarp’a güvenmediğini Celal’a belirtince kafasına silah dayanıyor.

İçerde 3. bölümü ile 3 Ekim Pazartesi Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 2. bölümünde; Öldü zannettiği kardeşinin yaşadığına dair bir ipucu yakalayan Sarp kontrolünü kaybeder. Yusuf Müdür’le kurdukları plandan vazgeçme noktasına gelmiştir. Ya köstebek olarak kardeşinin izini sürüp onu bulmaya çalışacaktır ya da öfkesine mağlup olup kardeşini kaçıran Kebapçı Celal'le yüzleşecektir. Öte yandan Mert, annesi olduğunu bilmediği Füsun'la ve Eylem'le giderek tehlikeli bir şekilde yakınlaşmaya başlar. Polisin içindeki Mert'le, mafyanın içindeki Sarp'ın sırları giderek açığa çıkma noktasına gelir.