Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 3. yeni bölüm izle: Celal her şeyi öğreniyor mu?
İçerde 3. yeni bölüm izle: Celal her şeyi öğreniyor mu?
Show TV'nin yeni dizisi içerde 3. yeni bölüm bu akşam ekrana geliyor. Peki İçerde yeni bölüm internetten nasıl izlenir ve 3. bölümde neler olacak? İşte İçerde yeni bölümden detaylar ve İçerde dizisi için internetten izleme bağlantısı...
Magazin 3 Ekim 2016 - 19:02

Show TV’nin yeni dizisi İçerde, izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Sezonun dikkat çeken yapımlarından olan İçerde dizisinin 3. yeni bölümü de bu akşam Show TV saat 20.00’da ekrana geliyor. Birbirlerinden kopup iki ayrı yola savrulan kardeşlerin hikayesini anlatan İçerde dizisinin yeni bölümünde Sarp ile  Mert’in kardeş olduklarını keşfedip keşfetmeyecekleri merak ediliyor. İçerde 3. bölümü dizinin yayın saati olan 20.00’de aşağıdaki Show TV online canlı yayın bağlantısı ile internetten izleybilirsiniz.

İÇERDE 3. BÖLÜM İZLE – Show TV 20.00

KARDEŞLER ARASINDAKİ GERİLİM ARTIYOR

Mert’in Sarp’ı vurması ve onu adeta tehdit etmesi kardeşlerin arasındaki gerilimi yükseltecek. Ancak buna karşın yeni bölümün fragmanında görüldüğü üzere Mert, Sarp’ın düşürdüğü notu bulacak ve bu notu araştırmaya başlayacak. Bu araştırma sonucu Mert, Sarp’ın arkadaşı olduğunu keşfecek mi? Dizinin takipçileri üçüncü bölümün bu keşif için erken olduğunu ve içerde dizisinde henüz bu sırrın ortaya çıkmayacağını düşünüyor.

İçerde dizisi bu hafta romantik bazı gelişmelere de sahne olacak. Sarp ile Melek arasında yakınlaşma yaşanacak. Avukat Melek de zaten sarp’ı vurduğu için Mert’in üstüne gidecek.

İLGİLİ HABERİçerde 3. bölüm 2. fragmanı izle: İlginç tesadüfİçerde 3. bölüm 2. fragmanı izle: İlginç tesadüf

NAMLU DAVUT’UN ALNINDA!

İçerde dizisinin yeni bölümünde Mert ile Sarp arasında yaşananların yanında Davut, kendini Celal’in namlusunun karşısında bulacak. Davut, Sarp ile ilgili kuşkularını dile getirip ona güvenmediğini söyleyince Kebabçı Celal çok sinirlenecek ve silahını çektiği gibi Davut’un kafasına dayayacak. Peki ya Celal her şeyi öğrenirse?..

İLGİLİ HABERİçerde 3. yeni bölüm fragmanı izle: Celal Davut'a silah çekiyorİçerde 3. yeni bölüm fragmanı izle: Celal Davut’a silah çekiyor

Son güncelleme: 21:24 - 03.10.2016