Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 35. yeni bölüm fragmanı izle: Sarp’ın başı belada…
İçerde 35. yeni bölüm fragmanı izle: Sarp’ın başı belada…
İçerde 35. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Yusuf Müdür'ün ölümünden sorumlu tutulan Sarp, büyük bir şok yaşıyor.
Magazin 19 Mayıs 2017 - 09:13

Show TV’nin beğeniyle izlenen ve yavaş yavaş finale doğru yaklaşan dizisi İçerde’nin 35. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp Yusuf Müdür’ü öldürmekle suçlanıyor. Sarp ise böyle bir şey olmadığını Yusuf Müdür ile birlikte gizli bir görev yürüterek Celal’i alt etmek için beraber çalıştıklarını söylüyor. Fakat Sarp’ın verdiği gizli şifreyi girdiklerinde böyle bir görevin olmadığı görülüyor. Şimdi merak edilen konu ise dosyayı kimin sildiği…

İçerde 35. bölümü ile 22 Mayıs Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Sarp ve Mert'in kıran kırana geçen düellosu, ikisinin de kurtulmasıyla sonuçlanır. Ancak iki cephe arasındaki savaş, Celal'in Füsun'u kaçırtmasıyla kızışacaktır. Birincil hedefi Kudret olan Celal'in gözünü, Sarp'ı ve tüm sevdiklerini yok etme hırsı bürüyecektir. Annesi Füsun'un kaçırıldığını öğrenen Sarp, harekete geçtiğinde tek başına olmayacaktır. Vicdanı ile mantığı arasında sıkışıp kalan Mert ile Sarp, bir kez daha yan yana mücadele edeceklerdir. Bu esnada Kudret, kaçmayı başarırken iki cephe arasındaki savaş ise kardeşleri yeniden karşı karşıya getirecek ve savaşın seyri, bir kişinin hayatını kaybetmesiyle bambaşka bir boyut kazanacaktır.