Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 4. bölüm 2. fragmanı izle: Davut Melek’i köşeye sıkışıtırıyor
İçerde 4. bölüm 2. fragmanı izle: Davut Melek’i köşeye sıkışıtırıyor
İçerde 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp'ın kimliğinin ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu olurken Kebapçı Celal ile Füsun Hanım karşı karşıya geliyor.
Magazin 8 Ekim 2016 - 16:56

Show TV’nin yeni sezona damga vuran dizisi İçerde’nin 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde’nin yeni bölümde Kebapçı Celal’in mekanına böcek yerleştiren Sarp’ın kimliğinin ortaya çıkıp çıkmayacağı merak konusu… Öte yandan Davut, Melek’i köşeye sıkıştırıp her şeyi bildiğini söylüyor. Füsun ise Kebapçı Celal ile yüz yüze gelecek. Bakalım bizi yeni bölümde daha ne gibi sürprizler bekliyor.

İçerde 4. bölümü ile 10 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…İLGİLİ HABERİçerde 4. bölüm fragmanı izle: Celal çıldırdı!İçerde 4. bölüm fragmanı izle: Celal çıldırdı!

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 3. bölümünde; Ömer'in, Davut tarafından infaz edildiği gece Sarp, Komiser Mert'in hayatını kurtarmak için kendi kendini omzundan vurmak zorunda kalır. Bu durum Mert'in ve Sarp'ın arasında sır olarak kalmak zorundadır. Mert kaçıp kendisini kurtarmaya çalışırken yaralı olan Sarp'ı, Davut o gece ormanda ölüme terk eder. O gece ormanda öleceğini düşünen Sarp'a son anda hiç beklemediği birinden yardım eli uzanır. Alyanak, otoparka yaralı halde gelen Sarp'a birinin yardım ettiğinden şüphelenmektedir. Füsun bütün gece Sarp'ı aramıştır fakat ulaşamaz. Başına bir şey geldiğinden endişelenen Füsun soluğu Alyanak'ın otoparkında alır. Sarp'ın yaralandığını Füsun'dan gizlerler. Kebapçı Celal Sarp'ı gizli bir göl evinde tedavi ettirir. Onu yalnız bırakmayan Melek'le aralarında duygusal bir yakınlaşma başlar.

Son güncelleme: 19:28 - 08.10.2016