Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 5. bölüm fragmanı izle: Melek Sarp’ı sorguluyor
İçerde 5. bölüm fragmanı izle: Melek Sarp’ı sorguluyor
İçerde 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp'tan şüphelenen Melek ona imalı birtakım sorular soruyor.
Magazin 14 Ekim 2016 - 08:05

Show TV’nin yeni sezona fırtına gibi giren dizisi İçerde’nin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde emniyetin Akın Işık ismini öğrenmesinin ardından Melek, bu ismi deşifre eden kişinin Sarp olabileceğinden şüpheleniyor. Sarp’ın kaldığı yere giden Melek Sarp’a imalı bir takım sorular soruyor. Bakalım yeni bölümde bizleri ne gibi sürprizler bekliyor.

İçerde 5. bölümü ile 17 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 4. bölümünde; Füsun, Sarp'ın polis olmak yerine Celal'in adamı olmasından dolayı üzüntü içindedir. Bir sabah rahatsızlanır, bayılır. Eylem hemen Füsun'u hastaneye kaldırır. Bu arada Sarp ormanda yaşanan olaydan sonra Yeşim'in şoförlüğünü yapmak üzere Celal tarafından görevlendirilmiştir. İyileşir iyileşmez yeni görevine başlar. Mert'in; Füsun ve Eylem'le yakınlığını fark eden Celal, Mert'i hiç olmadık bir yerde görünce çok sinirlenir. Bu konuda Mert'i cezalandırmaya karar verir. Melek'e aşık olan Davut, Sarp'la ikisini göl evinde gördüğünden beri Sarp'a karşı dolmaktadır. Melek'e bu konuda bir hamle yapmaya karar verir. Füsun'un rahatsızlanmasının üzerine annesini daha fazla üzmek istemeyen Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir. Bunu sezen Yusuf Müdür'ün bir planı vardır.

Son güncelleme: 15:06 - 14.10.2016