Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akın Işık ismini kim deşifre etti
İçerde 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Akın Işık ismini kim deşifre etti
İçerde 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İçerde yeni bölümde Kebapçı Celal, Akın Işık'ın ismini ortaya çıkaran kişiyi bulmaya çalışacak. Akın Işık ismini Sarp mı yoksa eşi mi emniyete verdi?
Magazin 11 Ekim 2016 - 12:35

Show TV’nin soluksuz takip edilen dizisi İçerde’nin 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İçerde yeni bölümde Akın Işık isminin deşifre olması Kebapçı Celal’in planlarını bozuyor. Celal ismi ortaya çıkaran kişinin kimliğini merak ediyor. Öte yandan kardeşinin yaşadığını öğrene Sarp nasıl bir yol izleyecek? Celal’i vuracak mı yoksa ıyuna devam mı edecek?

İçerde 5. yeni fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

İÇERDE 5. BÖLÜM FRAGMANI

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 4. bölümünde; Füsun, Sarp'ın polis olmak yerine Celal'in adamı olmasından dolayı üzüntü içindedir. Bir sabah rahatsızlanır, bayılır. Eylem hemen Füsun'u hastaneye kaldırır. Bu arada Sarp ormanda yaşanan olaydan sonra Yeşim'in şoförlüğünü yapmak üzere Celal tarafından görevlendirilmiştir. İyileşir iyileşmez yeni görevine başlar. Mert'in; Füsun ve Eylem'le yakınlığını fark eden Celal, Mert'i hiç olmadık bir yerde görünce çok sinirlenir. Bu konuda Mert'i cezalandırmaya karar verir. Melek'e aşık olan Davut, Sarp'la ikisini göl evinde gördüğünden beri Sarp'a karşı dolmaktadır. Melek'e bu konuda bir hamle yapmaya karar verir. Füsun'un rahatsızlanmasının üzerine annesini daha fazla üzmek istemeyen Sarp, duygusal olarak içinde bulunduğu görevle annesi arasında kalmış hissetmektedir. Bunu sezen Yusuf Müdür'ün bir planı vardır.