Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 6. bölüm 2. fragmanı izle: Mert deşifre oldu!
İçerde 6. bölüm 2. fragmanı izle: Mert deşifre oldu!
İçerde 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde gizli bir yerde Kebapçı Celal ve Mert buluşuyor ikiliyi takip eden Sarp ise tüm konuşmalara şahit oluyor.
Magazin 22 Ekim 2016 - 22:32

Show TV’nin yeni başlayan ve ekranları sallayan dizisi İçerde’nin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Kebapçı Celal’i bir an önce alt etmek isteyen Sarp, Yusuf Müdür’e ellerini çabuk tutmaları gerektiğin belirtiyor. Yusuf Müdür ise temkinli olunması gerektiğini söylüyor.

SARP HER ŞEYE TANIK OLDU

Kebapçı Celal ve Mert gizli bir yerde buluşup operasyonlar hakkında istişare yaparken onları takip eden Sarp ise her şeye tanıklık ediyor ve Mert deşifre oluyor. Bu olayın ardından Sarp, Mert’i açığa çıkaracak mı yoksa hiçbir şey olamamış gibi oyuna devam mı edecek?
İLGİLİ HABERİçerde 6. bölüm fragmanı izle: Celal, Melek'i Sarp'a emanet ediyorİçerde 6. bölüm fragmanı izle: Celal, Melek’i Sarp’a emanet ediyor

İçerde 6. bölümü ile 24 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…