Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 6. bölüm fragmanı izle: Celal, Melek’i Sarp’a emanet ediyor
İçerde 6. bölüm fragmanı izle: Celal, Melek’i Sarp’a emanet ediyor
İçerde 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Sarp'la Melek'i öpüşürken gören Yeşim her an her şeyi açığa çıkarabilir.
Magazin 21 Ekim 2016 - 00:48

Show TV’nin yeni sezona damga vuran dizisi İçerde’nin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde tehlikeli sularda yüzen Sarp’ın her an başı yanabilir. Yeşim’in ikiliyi öpüşürken görmesi nasıl bir tehlike yaratacak? Öte yandan bu olaylar yaşanırken Kabapçı Celal kızı Melek’i Sarp’a emanet ediyor ve krizi daha da alevlendiriyor.

İçerde 6. bölümü ile 24 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

İçerde’nin 5. bölümünde; Melek'in, Sarp ile ilgili şüpheleri vardır. Bu durumu netleştirmek zorunda olduğunu hisseder. Eğer Yusuf’a bilgiyi götüren Sarp ise bunu Celal ile paylaşmak zorundadır. Sarp, Necip'ten kardeşinin hayatta olduğunu öğrenince çok sevinir ama Necip evini yakarak izini kaybettirmiştir. Sarp, Celal'in özel misafiri Akın Işık ile büyük bir sevkiyat işi yapacağını öğrenir. Bu sefer kesin Celal'in işini bitireceğini ve kardeşine ulaşacağını düşünüyordur. Bu arada Füsun'un Lokantası’nda Barış diye bir çocuk işe başlar. Füsun'un anne şefkatiyle yaklaştığı Barış acaba kimdir? Celal için çember daralırken, oyun kuran Melek; Sarp'ın, Yusuf’un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir?

Son güncelleme: 17:32 - 21.10.2016