Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Plan işe yarayacak mı?
İçerde 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Plan işe yarayacak mı?
İçerde 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İçerde'nin frnomenleri sabırsızlıkla yeni bölüm fragmanının yayınlanmasını bekliyor.
Magazin 19 Ekim 2016 - 15:07

Show TV’nin her bölümünde heyecan fırtınası estiren dizisi İçerde’nin 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İçerde yeni bölümde herkes Sarp ve Yusuf Müdür’ün planının başarılı olup olmayacağını merak ediyor. Emninyetin yerleştirdiği gps Akın Işık ve Kebapçı Celal’in foyasını oratay çıkaracak mı?

İçerde’nin 6. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

İÇERDE 6. BÖLÜM FRAGMANI

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 5. bölümünde; Melek'in, Sarp ile ilgili şüpheleri vardır. Bu durumu netleştirmek zorunda olduğunu hisseder. Eğer Yusuf’a bilgiyi götüren Sarp ise bunu Celal ile paylaşmak zorundadır. Sarp, Necip'ten kardeşinin hayatta olduğunu öğrenince çok sevinir ama Necip evini yakarak izini kaybettirmiştir. Sarp, Celal'in özel misafiri Akın Işık ile büyük bir sevkiyat işi yapacağını öğrenir. Bu sefer kesin Celal'in işini bitireceğini ve kardeşine ulaşacağını düşünüyordur. Bu arada Füsun'un Lokantası’nda Barış diye bir çocuk işe başlar. Füsun'un anne şefkatiyle yaklaştığı Barış acaba kimdir? Celal için çember daralırken, oyun kuran Melek; Sarp'ın, Yusuf’un adamı olduğunu ortaya çıkarabilecek midir?

Son güncelleme: 20:40 - 19.10.2016