Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 7. bölüm izle: Son bölüme iki kardeşin kavgası damga vurdu
İçerde 7. bölüm izle: Son bölüme iki kardeşin kavgası damga vurdu
İçerde 7. bölümü ile dün akşam Show TV ekranlarında yayınlandı. İçerde son bölümde Mert ve Sarp'ın düellosu izleyenleri büyüledi.
Magazin 1 Kasım 2016 - 15:29

Show TV’nin seyrine doyum olmayan dizisi İçerde’nin 7. bölümü dün akşam seyircisi ile buluştu. İçerde son bölümde Mert ve Sarp’ın dövüş sahnesi nefesleri kesti. Öte yandan öldü sanılan Coşkun’un ölmediği son sahnede anlaşılıyor.

İçerde’nin son bölümünü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız…

“İçerde”nin 7. bölümünde; Eylem'in sokak çocuklarıyla ilgili yaptığı haber Melek, Celal ve Mert'i endişelendirir. Celal bunu yapanın kim olduğunu bulması için Mert'i görevlendirir. Mert, Eylem olduğunu öğrenir ama ona bir zarar gelmemesi için Kebapçı Celal'e söylemez. Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer. Sarp telefonundaki “aşkım” diye kayıtlı kişinin Yusuf Müdür olduğunu Melek'in anlamaması için küçük bir plan yapmıştır. Barış kendisini Füsun'un lokantasına yerleştiren adamla buluşur. İlk görevini alır.