Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 8. bölüm 2. fragmanı izle: Celal Sarp’tan şüphelenmeye başladı
İçerde 8. bölüm 2. fragmanı izle: Celal Sarp’tan şüphelenmeye başladı
İçerde 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Kebapçı Celal artık Sarp'tan şüphelenmeye başlıyor.
Magazin 5 Kasım 2016 - 12:41

Show TV’nin fenomen haline gelen dizisi İçerde’nin 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Kebapçı Celal bu kadar kötü duruma düşmelerinin sorumlusu olarak Sarp’ı görüyor ve bu bilgiyi Mert’la paylaşıyor. Mestan ise Sarp’ı oyuna getirerek onu deşifre etmek için açlışıyor. Bakalım yeni bölümde bizleri daha ne gibi sürprizler bekliyor?

İçerde 8. bölümü ile 7 Kasım Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İLGİLİ HABERİçerde 8. bölüm fragmanı izle: Adli Tıp gerçeği açıkladıİçerde 8. bölüm fragmanı izle: Adli Tıp gerçeği açıkladı

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 7. bölümünde; Eylem'in sokak çocuklarıyla ilgili yaptığı haber Melek, Celal ve Mert'i endişelendirir. Celal bunu yapanın kim olduğunu bulması için Mert'i görevlendirir. Mert, Eylem olduğunu öğrenir ama ona bir zarar gelmemesi için Kebapçı Celal'e söylemez. Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer. Sarp telefonundaki “aşkım” diye kayıtlı kişinin Yusuf Müdür olduğunu Melek'in anlamaması için küçük bir plan yapmıştır. Barış kendisini Füsun'un lokantasına yerleştiren adamla buluşur. İlk görevini alır.

Son güncelleme: 15:28 - 05.11.2016