Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 8. bölüm fragmanı izle: Adli Tıp gerçeği açıkladı
İçerde 8. bölüm fragmanı izle: Adli Tıp gerçeği açıkladı
İçerde 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Umut'un yaşayıp yaşamadığını merak eden Mert, üzerinde kan izleri bulunan gömleği Adli Tıp'a gönderiyor ve yıllardır güz yüzüne çıkmayan gerçek ortaya çıkıyor.
Magazin 3 Kasım 2016 - 12:31

Show TV’nin pazartesi günlerini kasıp kavuran dizisi İçerde’nin 8. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Mert, annesi gibi sevdiği Füsun Hanım’ın şüphelerini gidermek için Umut’un kanlı gömleğini istiyor. Gömleği Adli Tıp’a gönderen Mert, yıllardır muallakta kalan bir gerçeği ortaya çıkarıyor. Bakalım Füsun Hanım ve Sarp bu gerçeği öğrendiğinde nasıl bir tepki verecek? Mert, Umut’un aslında kendisi olduğunu öğrenebilecek mi?

İçerde 8. bölümü ile 7 Ekim Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 7. bölümünde; Eylem'in sokak çocuklarıyla ilgili yaptığı haber Melek, Celal ve Mert'i endişelendirir. Celal bunu yapanın kim olduğunu bulması için Mert'i görevlendirir. Mert, Eylem olduğunu öğrenir ama ona bir zarar gelmemesi için Kebapçı Celal'e söylemez. Ayrıca haberde Mert, geçmişiyle ilgili bir ipucu yakalar ve peşine düşer. Sarp telefonundaki “aşkım” diye kayıtlı kişinin Yusuf Müdür olduğunu Melek'in anlamaması için küçük bir plan yapmıştır. Barış kendisini Füsun'un lokantasına yerleştiren adamla buluşur. İlk görevini alır.

Son güncelleme: 13:26 - 03.11.2016