Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 9. bölüm 2. fragmanı izle: Celal ölüyor mu?
İçerde 9. bölüm 2. fragmanı izle: Celal ölüyor mu?
İçerde 9. bölüm 2. fragmanı fragmanı yayınlandı. İçerde 9. bölüm yeni bölümde bütün herkes Kebapçı Celal'in ölüp ölmediğini merak ediyor.
Magazin 14 Kasım 2016 - 16:42

Show TV’nin ve ekranların fenomen dizisi heline gelen İçerde’nin 9. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Celal’in tüm adamları birileri tarafından köşeye sıkıştırılıp yakalanıyor. Elsiz ayaksız kalan Celal sıranın kendisinde olduğunu söylüyor ve ailesi ile Mert kötü haberi alıyor. Fakat bu ölüm gerçek mi yoksa bir oyun mu? Celal’in adamlarını kim aldırdı?

Bütün bu soruların cevabı bu akşam Show TV ekranlarında yanıt buluyor.
İLGİLİ HABERİçerde 9. bölüm fragmanı izle: Celal 'Sarp' kayaya çarptıİçerde 9. bölüm fragmanı izle: Celal ‘Sarp’ kayaya çarptı

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 8. bölümünde; Sarp’ın, Melek'in Celal'in kızı olduğunu öğrenince kafası karışır. Hem onu üzmemek için gerçeği gizler, hem de ilişkilerine mesafe koymak ister. Mestan, Sarp'ın Kebapçı Celal'e olan sadakatinden şüphelenmeye başlamıştır. Bunu Celal'e dillendirir. Mestan işin aslı olup olmadığını öğrenmek için Kebapçı Celal'den onay alıp Sarp'ı takip etmeye başlar. Celal daha önce Füsun ve Eylem'den uzak durması konusunda uyardığı Mert'i Sarp hakkında bir açık yakalaması için Füsun'un lokantasına gönderir. Yeşim, Sarp'ı Melek konusunda uyarır. Melek'in yeni oyuncağı olduğunu, kendisiyle işi bitince fırlatıp atacağını söyler. Sarp, Mestan'ın adım adım peşinde olduğundan habersizdir. En ufak bir hatasının telafisi olmayacaktır. Bu kez Sarp için çember iyice daralmıştır.

İLGİLİ HABERİçerde dizisinin en popüler 5 sahnesi!İçerde dizisinin en popüler 5 sahnesi!