Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde 9. bölüm fragmanı izle: Celal ‘Sarp’ kayaya çarptı
İçerde 9. bölüm fragmanı izle: Celal ‘Sarp’ kayaya çarptı
İçerde 9. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde yeni bölümde Celal ve adamlarının eline düşmesi beklenen Sarp öyle bir hamle yapıyor ki burnu bile kanamadan oradan ayrılıyor.
Magazin 11 Kasım 2016 - 08:31

Show TV’nin pazartesi günlerine damga vuran dizisi İçerde’nin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. İçerde son bölümde Mestan’ın ölümünün ardından tüm gözler Sarp’a çevrilmiş Kebapçı Celal, Sarp’ı öldürmek için ant içmişti. Sarp’ın annesini ve arkadaşı Eylem’i rehin alan Celal sonunda Sarp’a ulaşmıştı. Yeni bölümde tam Sarp’ın işi bitecek diye beklerken genç adamdan öyle bir hamle geliyor ki Kebapçı’nın eli kolu bağlanıyor. Çünkü Sarp, Melek’in elinde olduğunu söylüyor.

İçerde 9. bölümü ile 14 Kasım Pazartesi akşamı Show TV ekranlarında…

İÇERDE SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

“İçerde”nin 8. bölümünde; Sarp’ın, Melek'in Celal'in kızı olduğunu öğrenince kafası karışır. Hem onu üzmemek için gerçeği gizler, hem de ilişkilerine mesafe koymak ister. Mestan, Sarp'ın Kebapçı Celal'e olan sadakatinden şüphelenmeye başlamıştır. Bunu Celal'e dillendirir. Mestan işin aslı olup olmadığını öğrenmek için Kebapçı Celal'den onay alıp Sarp'ı takip etmeye başlar. Celal daha önce Füsun ve Eylem'den uzak durması konusunda uyardığı Mert'i Sarp hakkında bir açık yakalaması için Füsun'un lokantasına gönderir. Yeşim, Sarp'ı Melek konusunda uyarır. Melek'in yeni oyuncağı olduğunu, kendisiyle işi bitince fırlatıp atacağını söyler. Sarp, Mestan'ın adım adım peşinde olduğundan habersizdir. En ufak bir hatasının telafisi olmayacaktır. Bu kez Sarp için çember iyice daralmıştır.

Son güncelleme: 13:15 - 11.11.2016