Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İçerde dizisinin en popüler 5 sahnesi!
İçerde dizisinin en popüler 5 sahnesi!
AY Yapım'ın Show TV'de ekrana gelen İçerde dizisi büyük beğeni topluyor. İşte İçerde dizisinin en popüler sahneleri!..
Magazin 11 Kasım 2016 - 16:04

Başollerinde Çağatay Ulusoy ve Aras Bulut İynemli’nin yer aldığı İçerde dizisi Pazartesi günleri Show TV’de ekrana geliyor. İlk bölümünden bu yana Pazartesi akşamlarının reyting birinciliğini ele geçiren İçerde dizisi, kardeş olduklarını bilmeyen ve şartların onları çatışmaya ittiği iki kardeşin öyküsünü anlatıyor.

İçerde dizisi reyting başarısının yanında sosyal medya pek çok kişi tarafından takip ediliyor ve internette en çok aratılan dizilerden biri. İşte İçerde dizisinin şimdiye kadarki bölümleri içinde en popüler sahneleri!

5. SARP NAMLUSUNU MERT’E DOĞRULTUYOR!

İçerde 2. bölümdeki bu dramatik sahnede Sarp önce silahını Mert’e doğrultsa da sonrasında Mert’i çok şaşırtan bir şey yapıyor.

4. OYUNA OYUN, AKIN IŞIK VE ÖPÜCÜK!

Adeta bir satranç oyunun oynandığı İçerde 5. bölümün bu sahnesinde Yusuf ve Sarp, içlerinde bir köstebek olduğunu anlıyorlar ve oyuna oyun oynamaya karar veriyorlar. Devamında Akın Işık’ın kimliği ortaya çıkıyor ve bu bölümde sürpriz bir öpüşme gerçekleşiyor.

3. MESTAN SARP KAPIŞMASI

Aksiyonu ile beğeni toplayan Mestan ile Sarp’ın kapışması ayrıca izleyicilerin kafasında soru işaretleri oluşturdu. İçerde 8. bölümde Mestan’ı kimin öldürdüğü dizinin en merak edilen konularından biri oldu…

2. SARP, GARDİYANLARA KARŞI

Sarp’ın gardiyanları duvardan duvara vurduğu, İçerde 1. bölümdeki bu sahnede Çağatay Ulusoy, dizi için aldığı yakın dövüş eğitiminin sonuçlarını sergiliyor.

1. SIK KAFASINA!

İçerde 2. bölümde Sarp, Celal’in güven testini keskin gözlem yeteneği ve zekası ile geçiyor!

İLGİLİ HABERİçerde 9. bölüm fragmanı izle: Celal 'Sarp' kayaya çarptıİçerde 9. bölüm fragmanı izle: Celal ‘Sarp’ kayaya çarptı