Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Esra Dermancıoğlu samimi görüntüler sonrasında arkadaş açıklaması yaptı
Esra Dermancıoğlu samimi görüntüler sonrasında arkadaş açıklaması yaptı
Demet Evgar ve Esra Dermancıoğlu aynı mekanda eğlendi, geceden objektife yansıyan anlar çok samimiydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 8 Ekim 2016 - 00:25

Geçtiğimiz akşam Arnavutköy Wisper’da arkadaş grubu ile oturan oyuncu Demet Evgar ve arkadaşı Esra Dermancıoğlu’nun akşam saatlerinde geldiği mekandan gece geç saatlerde çıkış yaptı. İlk olarak mekandan Demet Evgar çıkış yaptı ve gazetecilerin sorularını yanıtladı. Evgar birlikte çıkış yaptığı kişinin kuzeni olduğunu belirterek sözlerine başladı ” Kozalar isimli oyunumuzdan çıktık Esra ile biraz bir şeyler içelim dedik güzel bir akşamdı çok eğlendik” dedi. 1 kadın 1 erkek dizisinin devam edip etmeyeceği soruları üzerine Evgar ”inanın bende çok özledim bakalım bir şeyler yapıyoruz onunla alakalı belki sürpriz gelebilir” dedi.

SADECE ARKADAŞIM

Demet Evgar’ın ardından Esra Dermancıoğlu mekandan ayrılırken kendisini bekleyen gazeteciler ile ayaküstü sohbet gerçekleştirdi. Dermancıoğlu’na yanındaki erkek arkadaşını soran basın mensuplarına ”inanın sadece arkadaşım belki Demet söylemiştir oyundan çıktık bir şeyler içip evimize gidiyoruz” dedi.

esra-dermancioglu-demet-evgar-6esra-dermancioglu-6

 

 

 

Son güncelleme: 14:50 - 08.10.2016