Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo Tatlıses eski ilişkilerine sert bir göndermede bulundu
İdo Tatlıses eski ilişkilerine sert bir göndermede bulundu
Müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen İdo Tatlıses, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla eski sevgililerine gönderme yaptı.
Magazin 26 Kasım 2016 - 10:54

Yaşı genç olmasına rağmen attığı adımlarla kendisinden söz ettiren İdo Tatlıses, yeni imajıyla da konuşulmayı sürdürüyor. Sadece şarkılarıyla değil aşk hayatıyla da magazin gündeminin yakından takip ettiği İdo Tatlıses, hesabından yaptığı son paylaşımla eski sevgililerine ağır bir göndermede bulundu. İşte İdo Tatlıses’in hesabı üzerinden yaptığı o paylaşım: “Ben bir şeye dikkat ettim, dışarıdan çok ağır stalklarken duyduklarım ve gördüklerim sonucu bir kanıya vardım. Kız arkadaşlarım, ilişkilerimizden sonra masumiyetlerini kaybettiler. Halbuki tanıdığımda hepsi çiçekti… Günaydın”

ido-tatlises-ic

HİLAL ALTINBİLEK AŞKI KONUŞULMUŞTU

İdo Tatlıses’in adı sadece sahne başarılarıyla değil özel hayatıyla da anılıyor. Geride bıraktığımız temmuz ayında oyuncu Hilal Altınbilek ile yaşadığı aşk çok konuşulmuş ancak bu ilişki sadece bir ay sürmüştü. İdo’nun adı daha sonra Banu Parlak ile anıldıysa da Parlak bu iddiaları reddetti.

İLGİLİ HABERİdo Tatlıses aşk ve ilişkiler üzerine konuştuİdo Tatlıses aşk ve ilişkiler üzerine konuştu

İLGİLİ HABERİdo Tatlıses ile Hilal Altınbilek'ten emojili ve kedili aşk pozuİdo Tatlıses ile Hilal Altınbilek’ten emojili ve kedili aşk pozu