Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo Tatlıses: Kebabı sadece babamdan yerim
İdo Tatlıses: Kebabı sadece babamdan yerim
Ünlü hamburger firmasının Türkiye'deki reklam yüzü olan İdo, kebap mı, hamburger mi sorusuna cevap vermekte zorlandı.
Emre ÇEVİK
Magazin 15 Temmuz 2016 - 14:15

Türkiye'de McDonald's 30'uncu yılına girerken, kendini sürekli yenileyerek genç kalmayı başaran bir marka olduğunu kanıtladı.  McDonald's'la yolları kesişen şarkıcı İdo Tatlıses markanın yeni reklam yüzü oldu ve lansman toplantısı önceki akşam, Harbiye' de bulunan Ritz Carlton İstanbul' da yapıldı. Toplantıya başlamadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İdo'nun heyecanı yüzünden okunuyordu.

Gazetecilerin ‘'Reklam teklifini nasıl aldınız?'' sorusuna İdo, ‘'Böyle bir teklifi beklemiyordum. Teklif aldığımda bende şok oldum. Türkiye'de çok iyi bilinen bir marka olduğu için tereddütsüz kabul ettim'' dedi.

idoic

HERKESE KAPAK OLDU

En son babası İbrahim Tatlıses ile sosyal medyada paylaştığı video sorulan İdo, ‘'O video patlama yaptı. Milyonlar izledi, çok güzel oldu. Sanıyorum herkese de kapak oldu'' dedi.

KEBABI SADECE BABAMDAN YERİM

Kebapla da arası çok iyi olan İdo' ya, ‘Mc Donald's mı, yoksa Kebap mı?’ sorusu soruldu. İdo, ‘'Biz kebabı sadece babadan yiyoruz. Ama Mc Donald's her hangi bir yol üzerinde bulabiliyoruz. Yol üzerinde babamızın kebabını bulamadığımız için Mc Donald's yiyoruz'' dedi
Emre ÇEVİK