Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo Tatlıses’ten geceyarısı sürprizi
İdo Tatlıses’ten geceyarısı sürprizi
Başarılı isim İdo Tatlıses sosyal medya hesabından bir sürpriz yaptı.
Magazin 21 Eylül 2016 - 08:01

Geride bıraktığımız günlerde Antalya’da EXPO 2016 bünyesinde sahneye çıkan İdo Tatlıses hayranlarından ve babası İbrahim Tatlıses’ten tam not almıştı. Müzik piyasasına hızlı bir giriş yapan İdo, bu piyasada kalıcı olacağının sinyallerini yazdığı şarkı sözleriyle veriyor.

ido-ic

Sosyal medya hesabından geride bıraktığımız gün amcasıyla sırt sırta vermiş bir pozunu yayınlayan İdo Tatlıses, “Sendin benim tek hayalim, az kaldı. Sözünü benim yazdığım, amcam Hüseyin Tatlı’nın seslendirdiği şarkımız… Dediğim gibi az kaldı. Beğeneceksiniz” notuyla sadece kendisi için değil piyasadaki diğer isimler için de müzik yapacağının sinyalini vermişti. Genç şarkıcı son olarak hesabından kendi yazdığı bir metni paylaşmış.

ido-ic-2
İdo’nun asıl sürprizi ise, “İçimden geldi şuan tam saati. Seslendirmem kötüyse kusuruma bakmayın içimden gelenleri içimden geldiği gibi okudum” notuyla gecenin ilerleyen saatlerinde paylaştığı yazısını takipçilerine kendi sesinden sunması olmuş.

 

Son güncelleme: 08:10 - 21.09.2016