Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo’dan şaşırtan açıklama
İdo’dan şaşırtan açıklama
Evleneceği iddia edilen İbrahim Tatlıses için oğlu İdo'dan şaşırtan açıklama: 
Mustafa DERYAHAN
Magazin 25 Kasım 2016 - 02:08

Babam ne karar alırsa arkasındayım ama”

DJ’likten şarkıcılığa geçiş yapan İdo Tatlıses, önceki gece Beyoğlu’nda bulunan bir mekanda sahne aldı. Mekân girişinde babası İbrahim Tatlıses’in ilk albümü olan ‘Ayağında Kundura’nın çerçevesini gören şarkıcı hayli duygulandı. Çerçevenin kendisine hediye edilmesiyle daha da mutlu olan İdo, babasının özel hayatına ve evlilik iddialarına dair yöneltilen soruları da içtenlikle yanıtladı.

DÜĞÜN YAPACAĞINI SANMAM”

Ayşegül Yıldız’dan boşanan babası İbrahim Tatlıses’in silahlı saldırıya uğradığı sırada yanında bulunan eski asistanı Damla Buket Çakıcı ile evleneceği iddialarını değerlendiren İdo, “Eğer babam böyle bir şey düşünürse üzerime düşeni yaparım. Fakat babamın düğün yapacağını sanmıyorum. Evlenmesine karşı değilim ama düğün yapmaz” dedi.

4

DİLAN’IN ALTYAPISI SAĞLAM”

İdo Tatlıses’i konseri sırasında yıllar sonra kardeşi olduğu ortaya çıkan Dilan Çıtak da yalnız bırakmadı. Çıtak’ın burun estetiğini gayet başarılı bulduğunu söyleyen Tatlıses, “Bence burnu çok güzel oldu, sonuçta alt yapısı sağlamdı” diyerek kahkaha attı. Öte yandan Derya Tuna ile Dilan Çıtak’ın samimiyeti gözlerden kaçmadı. Tuna ve Çıtak birbirlerine sarıldıkları sırada objektiflere takıldılar.

2

BU KEZ KAÇMADILAR

Gecedeki bir diğer ayrıntı ise Dilan Çıtak’ın konsere ısrarla birlikte görüntülenmekten kaçındığı şarkıcı sevgilisi Levent Dörter’le gelmesiydi. Çift İdo Tatlıses’i birlikte izlerken basın mensuplarından da kaçma gereği duymadı. Geçtiğimiz günlerde Çıtak, havaalanında Dörter’le görüntülenmesi üzerine panik yapmış ve fotoğraflarının çekilmemesi için gazetecilerden ricada bulunmuştu. Çıtak’ın birlikteliğine babası İbrahim Tatlıses’in karşı çıktığı iddia ediliyor.