Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İdo’nun kafası karışık
İdo’nun kafası karışık
Başarılı şarkıcı İdo Tatlıses hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin de kafasını karıştırdı.
Magazin 22 Eylül 2016 - 07:43

Arabasının içerisinde şarkılara playback yaparak video çeken ve farklı bir tarz oluşturan Instagram fenomeni Banu Parlak, Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar programına konuk oldu. İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’le olan samimiyetiyle de bilinen Parlak, ‘İdo ile çok yakışıyorsunuz?’ sorusuna ise, ‘İdo’yu çok seviyorum. Aramızda bir uyum var, elektriğimiz tuttu. Hayırlısı olsun inşallah’ dedi.

ido 55

Parlak bu açıklamaları yaparken İdo Tatlıses’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar da son derece dikkat çekici. Tatlıses’ın son paylaşımı takipçileri tarafından çok sayıda yorum aldı. Bu yorumlar arasında en dikkat çekici olanları Banu Parlak’la ilişki yaşadığına dair yapılan göndermeler oldu. İdo’nun hayranları, “bir yandan ilişki yaşarken bir yandan da gönderdiğin mesajlarla aşk acısı çektiğini ima ediyorsun bu nasıl bir ilişki anlamadık” diye sordu. İdo’nun yaptığı paylaşımı soru işaretleriyle birlikte göndermesi de dikkatlerden kaçmadı.

ido-tatlıses-ic