Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İki Yalancı 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Son bölümde Duygu ve Serkan duygularını gizleyemiyor!
İki Yalancı 4. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Son bölümde Duygu ve Serkan duygularını gizleyemiyor!
Kanal D ekranlarının sevilen yazlık dizisi İki Yalancı yine heyecan doluydu. İki Yalancı yeni bölümde Duygu ve Serkan, duygularını birbirlerine itiraf edecek mi?. Son bölümde Esra gerçekleri öğrenecek mi? İki Yalancı 4. son bölüm 2. fragmanı yayınlandı
Magazin 31 Temmuz 2017 - 07:49

Duygu, Esra ile Serkan’ın öpüştüğünü görür ve gözlerine inanamaz. Tam o sırada Alp’in aniden sürpriz evlenme teklifi karşısında ise şaşkına döner. Peki Duygu, bu evlenme teklifine ne cevap verecek?

İki Yalancı son bölümü ile Kanal D ekranlarında fırtına gibi esti. Duygu, sevgilisi Alp’in sürpriz evlenme teklifine ne cevap verecek? Alp’in partisinde tekrardan bir araya gelen Duygu ve Serkan, birbirlerine olan duygularını gizleyebilecek mi? Meraklı bekleyiş bu gece sona erirken bir taraftan da izleyiciler heyecanla yeni bölüm fragmanını bekliyor. İki Yalancı yeni bölüm fragmanının dizi hemen bittikten sonra yayınlanması bekleniyor. İşte tüm detaylar…

İKİ YALANCI SON BÖLÜM ÖZETİ

Serkan, Esra, Alp ve Duygu Ağva’ya Alp’lerin yazlığına gideceklerdir. Serkan, Duygu ile biraz baş başa kalmak istediği için Naci ve Cenk’i devreye sokup Alp’in Ağva’ya gelmesini engellemeye niyetlidir.
Aynı zamanda Duygu da Burcu’dan yardım alarak Esra’yı diskalifiye etmeye çalışır. Planlarında kısmen başarılı olan Duygu ve Serkan için hesaplaşma vaktidir.

 

İKİ YALANCI KONUSU NEDİR?

Evlilik hayalleri kurduğu çocukluk aşkı tarafından para uğruna terk edilen Serkan ve işinden atılıp evdeki baskıdan bunalan Duygu, birbirlerinden habersiz Bodrum’un yolunu tutarlar.
Yaşadıkları hayattan kurtulmak için kolay yoldan zengin olmanın hayallerini kuran arkadaşlarının ısrarlarıyla, kendilerini bir dizi yalanın içinde bulan ikili gönüllerine düşecek sevdadan habersizdirler. Söyledikleri yalanlar ayaklarına dolanıp ayrılmak zorunda kalana kadar tozpembe olan bu aşk, imkânsız bir kara sevdaya dönüşüp Serkan ve Duygu’nun yollarını ayıracaktır. Ta ki, başka bir yerde başka yalanlarda karşılaşana dek…

İKİ YALANCI OYUNCULARI

Keremcem (Serkan),
Yağmur Tanrısevsin (Duygu),
Serhan Arslan (Naci),
Hazal Şenel (Burcu),
Koray Erkök (Cenk),
Pınar Karaman (Esra),
Ahmet Kayakesen (Alp),
Rahmi Dilligil (Cemil),
İnci Şen (Merhamet),
Şebnem Gürsoy (Melike),
Tuna Arman (Gülsüm),
Simay Küçük Tuna (Seren),
Selçuk Sazak (Mümtaz),
Erol Aydın (Mehmet),
Aykut İspir (Burhan),
İlsu Olcahan Kubak (Aslı),
Çınar Kaan Şimşek (Emir)

Son güncelleme: 16:04 - 31.03.2018