Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İki Yalancı yeni bölümde neler olacak? Duygu’nun yalanları ortaya çıkacak mı?
İki Yalancı yeni bölümde neler olacak? Duygu’nun yalanları ortaya çıkacak mı?
İki Yalancı’nın 17 Temmuz Pazartesi 2017 akşamı yayınlanacak yeni bölümünde Duygunun yalanları ortaya çıkacak mı? Serkan’a beslediği duygular giderek yoğunlaşıyor! Sevilen dizinin yeni bölümünde neler olacak?
Magazin 17 Temmuz 2017 - 15:12

Ekranların sevilen dizisinde neler olacak? Karşılıklı söylenen yalanlar ortaya çıkacak mı? Duygu ile Serkan arasında neler olacak? İşte detaylar…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU

Duygu, İstanbul'da çalıştığı mağazada oldukça mutsuzdur. Müşterilerden gelen tepkiler onu mutsuz etmiş ve işinden kovulmasına yol açmıştır. İşsiz kalmanın üzüntüsünü yaşarken Bodrum’dan yakın arkadaşı Burcu'dan gelen telefonla hemen Bodrum’un yolunu tutar. Bir kuru temizlemecide çalışan Burcu, Duygu'ya Bodrum'da hem iş hem de bir eş bulma niyetindedir.

Burcu ve Duygu, Bodrum'da Serkan, Cenk ve Naci ile tanışırlar. Serkan da sevgilisi Sevil ile evlenme hayalleri kurarken Sevil'in zengin biriyle evlenmek istemesi üzerine onu çok şaşırtan bir manzarayla karşılaşır. Gördüklerine inanmakta zorluk yaşayan Serkan, Cenk ile birlikte Bodrum'a Naci'nin yanına giderler. Amaçları zengin kadınları tavlamak olan üç erkek, Naci'nin çalıştığı villada yaşayan ev sahiplerinin olmamasını fırsat bilerek zengin bir hayata merhaba derler.

Bodrum'da bir gece kulübünde tanışan Serkan ile Duygu, daha ilk dakikadan birbirlerinden etkilenirler. Naci ve Cenk de Burcu'yu beğenirler ve bu beğeni ikili arasında bir rekabete dönüşür. Duygu ile Serkan, birbirlerine söyledikleri yalanlar sebebiyle zengin kişiler imajını verirler. İkili arasındaki aşk kıvılcımları iyice büyür. Duygu ile Serkan, kendilerini bu aşka bırakırken söyledikleri yalanlar ileride başlarına bela olacaktır.

Duygu ile Serkan, birbirlerine gerçekleri itiraf edebilecekler mi? Burcu, Naci'yi mi yoksa Cenk'i mi tercih edecek? Yalanlarının ortaya çıkması tehlikesiyle karşı karşıya gelen Duygu, bu durumu nasıl geçiştirecek? Duygu ile Serkan, büyük bir aşk yaşayabilecekler mi?

Tüm bu soruların yanıtları, İki Yalancı'nın yeni bölümünde! İki Yalancı, heyecan dolu bölümüyle bu akşam 20.00'de Kanal D'de!

Son güncelleme: 15:13 - 17.07.2017