Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlişki Durumu Evli 3. yeni bölümü izle : Can’dan Ayşegül’e baskın!
İlişki Durumu Evli 3. yeni bölümü izle : Can’dan Ayşegül’e baskın!
İlişki Durumu Evli özetsiz olarak verilecek 3. yeni bölümül ile bu akşam Show TV ekranlarına geliyor. Dizinin yeni bölümünde Ayşegül, Can'ın kendisi ile dalga geçmesi üzerine yemek kursuna yazılır. Can ise dersi veren aşçıyı görünce Ayşegül'ü kıskanır ve gizlice kursa gider. İlişki Durumu Evli 3. yeni bölüm 2. fragmanı, bölüm özeti ve online izleme linki haberimizde.
Magazin 15 Ekim 2016 - 15:33

İlişki Durumu Evli bu akşam 3. yeni bölümü ile Show Tv ekranlarına geliyor. Başrollerini Berk Oktay ile Seren Şirince’nin başrollerini paylaştığı İlişki Durumu Evli dizisi, Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda gibi geniş ve güçlü bir kadroya sahip. Dizinin bu akşam özetsiz olarak yayınlanacak yeni bölümünde Can, Ayşegül’e yemek dersleri aldığı yere kılık değiştirerek gider ve baskın yapar. Diziyi bu akşam online izlemek isterseniz haberimizdeki Show TV canlı yayın linkini yayın saatinde 21.00’da kullanabilirsiniz. İşte İlişki Durumu Evli 3. yeni bölüm 2. fragmanı…

İlişki Durumu Evli 3. yeni bölüm izle (Show TV canlı yayın)

İLİŞKİ DURUMU EVLİ 3. YENİ BÖLÜM KONUSU

Yönetmenliğini Çağrı Bayrak’ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde’nin kaleme aldığı, yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği; başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince’nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda’nın yer aldığı “İlişki Durumu: Evli”nin yeni tanıtımı yayınlandı!

“İlişki Durumu: Evli”nin Cumartesi günü ekrana gelecek olan üçüncü bölümünde Can, Ayşegül’ün yemek yapması ile dalga geçer hatta yapamayacağını söyler. Bunun üzerine Ayşegül’de yemek kursuna giderek Can’ın bu söylediklerinden dolayı pişman etmek ister. Ayşegül’ün yemek kursuna gittiği yerde hocasını gören Can, kıskançlık krizine girerek kursa kılık değiştererek gider ve ortalığı karıştırır. Çocuk hikayesinin altından Erkut'un çıkmasıyla, Erkut'un işine son vermeye çalışan Can, sürpriz bir iş teklifi alır. Bu teklif aileyi maddi olarak rahatlatsa da Erkut'u hayatlarına kalıcı olarak sokmak gibi manevi hasarlar da bırakır. Üstelik yine Erkut'un planıyla Ceyda Sosyal Medya Uzmanı olarak Ayşegül’lerin evine girerek ilişkilerinin üzerini gölgeler.

“İlişki Durumu: Evli” özetsiz yeni bölümüyle bu akşam 21.00’de Show TV’de.