Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlker Kaleli sevgilisi Burçin Terzioğlu ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı
İlker Kaleli sevgilisi Burçin Terzioğlu ile çekilmiş fotoğrafını paylaştı
Yakışıklı oyuncu İlker Kaleli paylaştı, herkes Burçin Terzioğlu ve İlker Kaleli aşkına hayran kaldı.
Magazin 30 Ekim 2016 - 11:56

Burçin Terzioğlu, verdiği bir röportajda İlker Kaleli ile yaşadığı aşkı tanımlamak için “Yanında nefes aldığım hayat arkadaşım” şeklinde bir cümle kurmuş ve Terzioğlu’nu takip edenler güzel oyuncunun bu çıkışı üzerine ikilinin ne kadar güzel bir ilişkisi olduğunu konuşmaya başlamıştı. Bu röportajın çıkmasından kısa bir süre sonra İlker Kaleli de sevgilisiyle çekilmiş bir karesini “Nefes” notuyla paylaşınca takipçileri adeta mest oldu. İkilinin arasındaki aşkın ne kadar büyük ve güzel olduğuna dair paylaşımlarda bulunan Kaleli’nin takipçileri, yakışıklı oyuncuyu ilişkilerdeki çıtayı ne kadar da yükselttiğine dair göndermelerde bulunurken takipçilerden birinin yaptığı “Üç dediğimde enişte diye bağıracağız” paylaşımı dikkat çekti.

İLGİLİ HABERBurçin Terzioğlu ve İlker Kaleli'den romantik kareBurçin Terzioğlu ve İlker Kaleli’den romantik kare

İLGİLİ HABERİlker Kaleli yaptığı açıklamalarla Burçin Terzioğlu ile olan ilişkisini aydınlattıİlker Kaleli yaptığı açıklamalarla Burçin Terzioğlu ile olan ilişkisini aydınlattı