Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlker Kaleli yaptığı açıklamalarla Burçin Terzioğlu ile olan ilişkisini aydınlattı
İlker Kaleli yaptığı açıklamalarla Burçin Terzioğlu ile olan ilişkisini aydınlattı
İlker Kaleli, marka yüzü olduğu giyim firmasının basın toplantısında soruları yanıtladı.
Magazin 5 Ekim 2016 - 07:38

Mavi'nin yeni reklam yüzü İlker Kaleli, önceki gün kampanyanın tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına katıldı. Toplantıda ilk olarak Kaleli'nin gerçek yaşamından esinlenilerek hazırlanan ve Mavi'nin Black serisi ürünlerinin tanıtıldığı reklam filmi gösterildi. Filmdeki hikayenin aslını habercilerle paylaşan İlker Kaleli, oyuncu olmadan önce garsonluk yaptığını söyledi: “Bu reklam, benim oyunculuk sürecimin başlangıcını konu alıyor, yani yüzde 98 gerçek. Ben İstanbul'da bir kafe barda garsonluk yaparken oyuncu olmaya karar verdim. Oyunculuk alanında çok iyi eğitim veren bir İngiliz okulundan davet aldım, hiç düşünmeden kalkıp İngiltere'ye gittim. Ama orada çok zor bir dönem yaşadım. Oyunlarda giydiğimiz kostümleri, hayır kurumlarının sokaklarda açtığı ücretsiz kıyafet tezgahlarından temin ettim. O tezgahlardan aldığım kıyafetleri tamir edip kostüm yapıyordum.”

ilker-kaleli-ic

BURÇİN'LE AYNI EVDE KALMIYORDUK

Kaleli, toplantıda Mavi'yle yaptığı işbirliğinin yanı sıra özel hayatıyla ilgili sorularla da karşılaştı. Ünlü oyuncu, Kanal D'nin sevilen dizisi “Poyraz Karayel”de başrolü paylaştığı sevgilisi Burçin Terzioğlu'ndan ayrıldığı iddiasıyla ilgili şöyle dedi: “Burçin'le çok güzel bir birlikteliğimiz var, yazıldığı gibi bir ayrılık olayı yaşanmadı. Evleri ayırdılar diye haber yapıldı ama biz zaten aynı evde kalmıyorduk ki… Evlilik de ayrılık da gündemimizde değil. Böyle çok mutluyuz. Ve son olarak hayır albüm yapmayacağım.”