Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İlker Kaleli’nin son hali şoke etti!
İlker Kaleli’nin son hali şoke etti!
Başarılı oyuncu İlker Kaleli, hakkında yapılan haberlere sosyal medya hesabından ilginç bir şekilde tepki gösterdi.
Erdinç YAPAN
Magazin 8 Temmuz 2016 - 13:50

Sevgilisi Burçin Terzioğlu ile birlikte tatilin tadını çıkartan İlker Kaleli, bir süredir mutlu bir beraberlik sürdürdüğü Terzioğlu ile, Marmaris Bozburun'da Ahum adlı teknede tatil yapıyor. Gözlerden uzakta bir tatil yapmak isteyen ancak güney sahillerini mesken tutan magazin muhabirleri yüzünden hedefine ulaşamayan İlker Kaleli, hakkında çıkan bir habere ilginç bir tepki göstermiş.

ilker kaleli 88

Kaleli, kendisi hakkında yapılan haberde yer alan ifadelerle inceden inceye dalga geçerken, belki de her oyuncunun magazin muhabirleriyle yaşadığı zorlu kovalamayaca da üstü kapalı bir şekilde değinmiş. İşte İlker Kaleli’nin ağzından yaz aylarında ünlülerin yaşadıkları: “İlker kaleli’nin son hali şoke etti! Arkadaşlarıyla ” Huzur Ver ” isimli teknede tatiline devam eden Kaleli, tüm gününü koylarda Müslüm Baba dinleyip drone’la gazeteci kovalamakla geçirince güneşin gazabına uğradı…! ” Görenler şaşkına döndü “Ayrıca birkaç günde şişen göbeği ile de dikkat çeken oyuncunun arkadaşlarına ” Bu ülkede tatil göbeği yapılacaksa, onu da en iyi biz yaparız…” dediği tekneden sızan bilgiler arasında…”

ilker-kaleli-ic