Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Inna’dan yaz mevsimi için yeni single
Inna’dan yaz mevsimi için yeni single
İnna “Gimme Gimme” şarkısı ile elde ettiği başarının ardından yeni şarkısı “Ruleta” ile müzik listelerinde ilk sırayı almaya hazırlanıyor. Youtube’da kısa sürede 13 milyon izleyiciye ulaşan Ruleta, bu rakamlar ile Avrupa’da müzik listelerine girmeye başladı.
Magazin 19 Temmuz 2017 - 12:10

“Ruleta” şarkısı İnna, Erik, Breyan Isaac ve Marius Dia tarafından yazıldı ve “Gimme Gimme”nin yapımcıları Marco Seba ve David Ciente tarafından üretildi. Şarkının klibi Romanya'da yönetmen Barna Nemethi tarafından çekildi.
Inna, “Bu şarkı o kadar ben gibi ki, enerjik, insan yerinde duramıyor ve dans etme isteği uyandırıyor, dilerim bu şarkı yaz ayınızı şaşırtıcı bir hale getirir ve herkes bu yazı dans ederek geçirir. Şarkı yazarken stüdyoda vakit geçirmek benim için inanılmaz güzel bir hayat. Marco, Seba ve David ile çok iyi çalışıyoruz” dedi. Erik ise “Bu projeden beni çok heyecanlandırıyor ve İnna ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyorum. Büyük bir sanatçı, büyük bir ilham kaynağı, benim için harika bir deneyim “ ifadelerini kullandı.
(İHA)