Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Instagram paylaşımlarıyla bugünün öne çıkan ünlüleri
Instagram paylaşımlarıyla bugünün öne çıkan ünlüleri
Bugün Instagram'da kim, ne paylaştı? İşte üne çıkan isimler ve dikkat çeken paylaşımları...
Burcu ÖZEN
Magazin 25 Kasım 2016 - 15:07

Meryem Uzerli ata bindi, Defne Samyeli selfie çekti, Eliz Sakuçoğlu yeni güne şükretti… Magazin gündeminin öne çıkan isimleri sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekti.

defne

Her zaman güzelliğiyle alınan Defne Samyeli, kendi izinden giden kızı Deren ve diğer kızı Derin’le aynadan çektiği fotoğrafı  paylaştı. Fotoğrafa, “Bu nasıl gen yaa”, “3 kız kardeş”, “Hangisi anne” gibi yorumlar geldi.

derenay

Geçtiğimiz günlerin en çok paylaşılan fotoğrafı şüphesiz ‘süper ay’ fotoğrafları oldu. Deren Talu, beğendiği ay fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

meryem

‘Muhteşem Yüzyıl Sergisi’ için Burak Özçivit ve Meltem Cumbul’a Dubai’ye giden Meryem Uzerli, heykel at üzerinde çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Beyaz atı bulduğuna göre, şimdi sıra ‘Prens’te…

eliz

Geçtiğimiz yıl kendisine söz verip değişime başlayan Eliz Sakuçoğlu, sıkı karın kasları ve düzgün fiziği ile göz dolduruyor.  Dileğini gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan Sakuçoğlu, güne şükrederek başladı. Mayolu fotoğrafını paylaşan Eliz, “Hatırla ve Şükret! Tam o gün, o gün batımında yüreğinden dilediğin kabul olunması gerekenlerin hepsi teker teker gerçekleşiyor… #kendimenotum #şükret” notunu düştü.

nur

Meme kanseri şokunu atlatan Nur Yelitaş, yeni sezonda ‘İşte Benim Stilim’in jüri koltuğundaki yerini aldı. Renkli kişiliğe sahip Nurella, sosyal medyadan yaptığı ‘muzur’ paylaşımıyla, ‘şeytan bana uysun’ dedi.

İLGİLİ HABERMeryem Uzerli Dubai ziyaretinden kareler paylaşıyorMeryem Uzerli Dubai ziyaretinden kareler paylaşıyor

İLGİLİ HABEREbru Şancı Öztürk'e gelen mesaj: Kocan seni aldatıyorEbru Şancı Öztürk’e gelen mesaj: Kocan seni aldatıyor

İLGİLİ HABERTolgahan Sayışman'ın küvet pozuTolgahan Sayışman’ın küvet pozu

İLGİLİ HABERAyşegül Aldinç 'Fuerza Bruta' şovunda kaza geçirdiAyşegül Aldinç ‘Fuerza Bruta’ şovunda kaza geçirdi

Son güncelleme: 15:08 - 25.11.2016