Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici bu kez aşkını saklamadı
İrem Derici bu kez aşkını saklamadı
Magazin dünyasının taze aşıkları İrem Derici ile Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin bugün Taksim'deki Bambi Cafe'de görüntülendi.
Magazin 12 Haziran 2016 - 21:09

Emre ÇEVİK/ SÖZCÜ

İlişkilerini artık göz önünde yaşamaktan çekinmeyen ikilinin samimi halleri dikkatlerden kaçmazken, adeta istenmeyen gelin ilan edilen İrem Derici’nin rahat tavırları ise görenleri şaşırttı. Bu görüntülerden sonra Şahin ailesinden gelecek tepkiler şimdiden merak konusu oldu.

irem8803
Lider Şahin'le aralarında aşk olduğu dedikodularını ‘sadece arkadaşım” diyerek  reddeden İrem Derici, artık birlikteliğini saklama gereği duymuyor.  Derici ilişkisini, Lider Şahin’le Venedik’e giderken kameralara yakalana kadar saklamayı tercih etmişti.

İSTENMEYEN GELİN İLAN EDİLDİ

Lider Şahin'in annesi Didem Şahin, oğlunun İrem Derici ile olan ilişkisi hakkında yaptığı “Horozumu saldım çayıra, tavuğu olan düşünsün” yorumu çok konuşulmuş, Didem Şahin, İrem Derici'yi hedef aldığı iddia edilen bu sözler sonrasında ‘yazdıklarım çarpıtıldı bu sadece atasözü' şeklinde bir açıklama yapmıştı. Konunun taraflarından olan Selami Şahin de oğlunun hayatını yaşadığını ve evliliğin söz konusu olmadığını açıklamıştı.

Son güncelleme: 21:11 - 12.06.2016