Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici, Deniz Akkaya’ya övgüler yağdırdı
İrem Derici, Deniz Akkaya’ya övgüler yağdırdı
GZone dergisi ve EMI – Universal Müzik Türkiye işbirliğiyle hazırlanan “GZone Rainbow Anthems” albümü yaz aylarını renklendirecek.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 2 Haziran 2016 - 07:23

Albümde İrem Derici'nin seslendirdiği “Bambaşka Biri” şarkısına da muhteşem bir klip çekildi. Yönetmenliğini Jülide Güngör'ün üstlendiği klipte, Deniz Akkaya'da İrem Derici'ye eşlik etti.
Uzun zaman sonra bir klipte oynayan Deniz Akkaya ile klip hakkında konuştuk. Akkaya; “ Bu bir aile işi oldu. İrem benim çok yakın dostum, Jülide de öyle hepimiz bir aile gibiyiz. Klip teklifi gelmedi bile bana. Jülide bana; Deniz sen oynayacaksın klipte, İrem de söyleyecek dediğinde seve seve kabul ettim. Bu bir farkındalık projesi. Bizler her zaman elimizden geldiğince azınlıkların yanında olmaya çalışan insanlarız. LGBT kuruluşuna destek amaçlı “Gzone” ve “Universal Group” ile bu yola çıktık. LGBT üyelerinin azınlık olarak yaşadıkları zorluklara, maruz kaldıkları şiddetlere dikkat çekmek ve bir nebzede olsun onların sorunlarına yardımcı olmak için bu projede yer aldık.”

irem-derici-ic-3

KIZIMI KANDIRAMADIM

Akkaya klibi ilk olarak kızı ile izlediğini söyledi. Ayşe'nin ilk sorusu anne bu şarkıyı sen mi söylüyorsun?” oldu. Ayşe'yi kandırmayı çalışsam da başaramadım. Hatta şarkıyı bile söyledim belki inanır diye ama olmadı. Anne senin sesin bu kadar güzel değil demesi yetti bana zaten” açıklaması herkesi kahkahaya boğdu.

irem-derici-ic

DENİZ AKKAYA İLE KAMERA KARŞISINA GEÇMEK HATAYDI

Başarılı şarkıcı İrem Derici'de kliple ilgili yaptığı açıklamada; “ arkadaşlar bu klipte Deniz Akkaya ile kamera karşısına geçerek ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım. Hatuna bakar mısınız taş gibi, bide bana bak ufacık tefecik. Deniz ile zaten bizim enerjimiz, dostluğumuz çok eskilere dayanır.Benim can dostumdur Deniz, ama bir daha kamera karşısına geçmeyi düşünmüyorum” açıklaması ile İrem Derici'de başta Akkaya olmak üzere herkesi güldürdü.

Irem-Derici---Deniz-Akkaya-6
Son güncelleme: 17:13 - 02.06.2016