Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici, Harun Kolçak’ı ziyaret etti
İrem Derici, Harun Kolçak’ı ziyaret etti
İrem Derici, meslektaşı Harun Kolçak'ı hastanede ziyaret etti.
Magazin 9 Eylül 2016 - 12:15

Bir süredir yoğun bakımda tedavi gören Harun Kolçak, geride bıraktığımız günlerde normal odaya alınmasının ardından sanatçı dostları da ziyaretlerini ihmal etmiyor. Harun Kolçak’ın son ziyaretçisi ise şarkıcı İrem Derici oldu.

Derici, elinde pasta eşliğinde girdiği odaya Harun Kolçak’ın efsane haline gelen ‘Gir Kanıma’ şarkısını seslendirerek, ‘Çeyrek Asır’ albümünü kutlayıp, Harun Kolçak’ı tebrik etti. İrem Derici, Harun Kolçak ile videosunu ‘Türk müzik tarihinin başına gelmiş en büyük mucizelerden biri sensin harunum kolçağım! düet olayı “gir kanıma” ile biter mi sandın?’ notuyla paylaşırken, fotoğrafını ise; “gülmekten gebertti bizi deli adam @harunkolcak yarın albüm çıkıyor, biz erken kutlamamızı yaptık, yarın “çeyrek asır” i-tunes’da! seni çok seviyorum yahu! yazdı.

ireminsta

İçlerinde İrem Derici’nin de yer aldığı, birbirinden güzel Harun Kolçak şarkılarının ünlü isimler tarasından seslendirildiği “Çeyrek Asır” albümü 16 Eylül’de müzikmarketlerde yerini alacak.

 

Son güncelleme: 12:22 - 09.09.2016