Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici kararını açıkladı; Bıraktım
İrem Derici kararını açıkladı; Bıraktım
Sevgilisiyle Paris'te aşk dolu bir tatil yapan İrem Derici, yeni yaşıyla birlikte radikal kararlar almış.
Magazin 30 Eylül 2016 - 08:10

Dobra tavırları ve başarılı sahne performansıyla son zamanların en dikkat çeken isimlerinden olan İrem Derici, magazin dünyasının yakından takip ettiği isimlerden. Lider Şahin’le birlikte yaşadığı aşkla olduğu kadar başarılı kariyeriyle de göz dolduran İrem Derici, yeni yaşına büyük değişikliklerle girme planları yapmış. Derici bu kararlarını sosyal medya hesabından paylaşmış:

irem-derici-ic

“Bıraktım. 29 yıldır kendimle harp halindeydim, ateşkesi imzaladım, silahlarımı bıraktım. b*ktan şeylere günlerce kafa yormayı, başkalarının derdini haute couture’e bağlamayı bıraktım. herkesi kendime göre şekillendirme çabamı, olduğu gibi kabullenememeyi bıraktım. Ata sporu olarak yaptığım bir şey değildi mesela ama eleştirmeyi de son kırıntısına kadar bıraktım. kendimi hor görmeyi kat’i surette bıraktım. Baktım bırakacak bir şey kalmadı, bugün de sigarayı bıraktım. 30 yaş bana ciğer dolusu bi’ nefes olsun. pür-i pak. gelsin!”

İLGİLİ HABERİrem Derici ve Lider Şahin Paris'te!İrem Derici ve Lider Şahin Paris’te!

Son güncelleme: 08:13 - 30.09.2016