Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici, Lider Şahin birlikteliği şarkıcıyı aşk sarhoşu yapmış
İrem Derici, Lider Şahin birlikteliği şarkıcıyı aşk sarhoşu yapmış
Selami Şahin'in oğlu Lider'le yaşadığı sürpriz birliktelikle gündemden düşmeyen İrem Derici aşk sarhoşu oldu.
Magazin 14 Haziran 2016 - 15:51

Derici önceki gün gittiği Masa Restoran’dan cüzdanını yanına almayı unutunca “Borcum olsun, yazın” diyerek hesabı ödemeden çıktı. Yemeğini yedikten sonra hesabı isteyen genç şarkıcı, cüzdanının çantasından olmadığını fark edince büyük şok yaşadı. Cüzdanını evde bıraktığını hatırlayan Derici, üstünde para olmadığını söyleyip, garsonlara “Borcumu yazın, sonra öderim” diyerek ricada bulundu. Borcunun yazılmasıyla mekandan çıkan şarkıcı, bu sırada fotoğraflarının çekilmesiyle “Gördüğünüz gibi çok kötüyüm, cüzdanım evde kalmış. Sinir oldum kendime. Evim Beşiktaş’ta şimdi gidip tekrar gelemem” diye konuştu.

irem-derici-ic

DARLAMAYIN BENİ

Derici, sevgilisi Lider Şahin’in, babası ünlü müzik adamı Selami Şahin’in ilişkileriyle ilgili olarak “Oğlum evlenmez, hayatını yaşıyor” şeklindeki sözlerinin hatırlatılmasıyla “Bu konuda konuşmuyorum lütfen ısrar etmeyin. Beni darlamayın” diyerek sessiz kaldı. Üzerinde para olmadığını söyleyen Derici cebindeki birkaç lirayı da valelere verip, mekandan ayrıldı.