Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici Lotus dövmesi yaptırdı
İrem Derici Lotus dövmesi yaptırdı
Bir süredir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda zor bir dönemden geçtiğini söyleyen İrem Derici yeni bir dövme yaptırdı.
Magazin 30 Temmuz 2017 - 16:07

Vücudunun çeşitli yerlerinde dövmeler bulunan şarkıcı İrem Derici yeni dövmesini geride bıraktığımız günlerde sosyal medya hesabından paylaştı. Instagram hesabından paylaştığı Lotus Çiçeği dövmesinin altına Derici, “Lotus Çiçeği” hakkında İngilizce olarak şu bilgileri verdi: “Zaman boyunca, Lotus Çiçeği güçlü bir manevi sembol olmuştur. Bir Lotus köklerini akarsu ve göletlerin dibinde çamurda tutar. Ancak, köklerinin bulunduğu yere rağmen en güzel çiçek haline gelebilir. Aydınlanma ve gelişime doğru yolculuğumuzdaki tüm engellerin üstesinden nasıl geldiğimizi simgeler. Aynı zamanda büyüme ve ruhsal gelişmeyi temsil eder” bir süredir sıkıntılı olduğunu ve bu durumun yeni albümündeki şarkılarına da yansıyacağını söyleyen Derici’nin Lotus çiçeğine dair yaptığı açıklama da son derece dikkat çekici ifadeler taşıyor.

irem-derici-ic