Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici müzik kariyerinin dördüncü yılı için paylaşımda bulundu
İrem Derici müzik kariyerinin dördüncü yılı için paylaşımda bulundu
İrem Derici dördüncü yılına giren müzik kariyerini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
Magazin 9 Kasım 2016 - 10:13

Müzik yolculuğu bundan dört yıl önce 9 Kasım’da başlayan İrem Derici, çıkardığı ilk single’ın kapağını sosyal medya hesabından paylaştı ve duygularını takipçilerine aktardı. Dobralığıyla magazin gündeminde de dikkat çeken Derici hesabından şunları yazdı:

irem-derici-kapak
“9 Kasım 2012. Beni damarınıza sokup canınıza katmanızın 4. yılı bugün. Şu dakika, şu an… Melih Kibar’ın emaneti ‘Bensiz Yapamazsın’ ile bir yola baş koydum. Çok çalıştım, hep şeffaf oldum, gün be gün bütün delileri topladım etrafımda. B.ktan bir klişedir ‘Aile olduk’ demek ama olduk mu? Olduk! ‘Fan’ kelimesini sevmedik, insanlar birbirini tanıyıp suç ortağı olduktan sonra arkadaş olurlar, dostluğa bağlar mevzu. O yüzden bizim ismimiz ‘Tımarhane’ oldu. Her deli bir diğerini gördüğünde çomağını sakladı. Nice 44’lerimize olsun o zaman benim canım sorunlularım, hasarlı kıymetlilerim. Tımarhane olarak bu albüm kapağını çeken Nihat Odabaşı delisine de bir selam çakalım o zaman. Benimkiler, sizi de deli gibi seviyorum! Yola devam ederken dahil olanlar, vazgeçilmezler…”

Son güncelleme: 17:24 - 09.11.2016