Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici ve Lider Şahin gecelerde
İrem Derici ve Lider Şahin gecelerde
İrem Derici ve Lider Şahin gecelerde görüntülenmemek için eğlendikleri mekandan ayrı ayrı çıkmayı tercih ettiler.
Emre ÇEVİK
Magazin 16 Temmuz 2016 - 14:31

Magazin dünyasının taze aşıkları popçu İrem Derici ile Selamı Şahin'in oğlu Lider Şahin, önceki gece Arnavutköy' de bulunan Alexsandra isimli mekanda eğlendi.

Mekana erken saatlerde gelen çift, çıkış yapacağı sırada dışarıda gazetecilerin olduğunu öğrenince çareyi ayrı çıkmakta buldu. Mekandan ilk önce  Lider Şahin çıktı. Bindiği araç içinde sevgilisini yaklaşık 15 dakika bekleyen Şahin, sevgilisinin geç gelmesine sinirlenip arkadaşlarını içeri bakması için gönderdi.

Derici’nin ise alkolü fazla kaçırdığı ve ayakta durmakta güçlük çektiği için dışarıya çıkamadığı öğrenildi. Sevgilisinin arkadaşı yardımıyla mekandan çıkan Derici, sorulan soruları yanıtsız bırakarak, alkolünde verdiği etkiyle sadece elini kaldırıp selam vermekle yetindi. Derici ve Şahin'in Arnavutköy'de eğlendiği sırada eski eşi Rıza Esendemir ise esmer bir güzel ile Bebek Kahve‘de koyu bir sohbet içindeydi. Eski eşler bu tarz bir misillemeyi geçtiğimiz hafta yine yapmışlardı.