Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici’nin Bostancı konseri heyecanı
İrem Derici’nin Bostancı konseri heyecanı
İrem Derici ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi’nde sahne aldı.
Emre ÇEVİK
Magazin 14 Mart 2016 - 07:39

‘Dantel' adında çıkardığı Single ile büyük beğeni toplayan İrem Derici ilk kez Bostancı Gösteri Merkezi'nde sahne aldı. Sahne öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Derici, ilk kez bu kadar çok seyircinin önüne çıkacağını dile getirdi. Heyecanlı olduğu her halinden belli olan şarkıcı kostüm seçimiyle ilgili de esprili bir şekilde konuştu.

Derici, “Bugün sahnede 4 kez kostüm değiştireceğim. Hayatımda birçok ilki yaşayacağım bir gece, merhaba ben star olacağım diyeceğim bir kıyafet giydim. Eldivenlere Madonna'dan çöktüm. Madonna'nın bayıldığım bir bastonlu fotoğrafı var. Nasıl olsa ondan öncede giyen olmuştur diyerek giydim” dedi.

DÜŞERSEM DALGA GEÇMEYİN

Bu sahne için aylar önceden dans eğitimi aldığını sözlerine ekleyen İrem Derici, “28 senedir koltukta oturan bir tip dans etmeye başladı. Düşersem ve haftalarca konuşursanız bir daha yüzünüze bakmam. İrem Derici nasıl oturdu g.tünün üstüne diye dalga geçmeyin” diyerek habercilere takıldı. Şaka şaka ben kendimle barışık bir insanım diye özgüven tazeleyen Derici, “Bana dua edin şimdi sahneye çıkacağım. Çok heyecanlıyım” sözlerini sarf etti.

SİNAN BENİ SATTI

Sahnesine ‘Dantel' şarkısıyla başlayan İrem Derici, ilk parçanın ardından sahnede de heyecanını dile getirdi. Dostlarım beni sattı diyerek sitemde bulunan şarkıcı, “Çorbayla besleniyorum. Stresten yemek yemeyi unuttum. Bu gece Sinan Akçıl olacaktı. Ama gelmedi. Sahnede ki İkinci açılışı Sinan'ın şarkısıyla açacağım. Bir konsere sattı beni. Mustafa Ceceli'nin de sahnesine gelmiştim oda gelmedi ama onun mazereti var. Ben Sinan'a taktım” sözleriyle Akçıl'a şakayla karışık sitem etti