Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Derici’nin son durumu nasıl, neden yoğun bakımda? İrem Derici’nin hastalığı ne?
İrem Derici’nin son durumu nasıl, neden yoğun bakımda? İrem Derici’nin hastalığı ne?
Ünlü şarkıcı İrem Derici'den kötü haber. 1 hafta önce özel bir hastaneye yatan ve tedavi görmeye başlayan İrem Derici, yoğun bakıma alındı. Magazin dünyasını sarsan gelişme sonrası herkes İrem Derici'nin son durumunu merak etmeye başladı. Peki İrem Derici'nin hastalığı ne, neden yoğun bakıma alındı, son durumu nasıl?
Magazin 19 Eylül 2017 - 10:50

İrem Derici yoğun bakıma alındı. Arpa diyeti yaptığı iddia edilen ve bir süredir tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alınan ünlü şarkıcı İrem Derici’nin son durumu merak konusu oldu. İşte İrem Derici’nin son durumu ile ilgili tüm bilgiler…

SON DURUMU NASIL?

Sanatçı İrem Derici, 18 Eylül Pazartesi günü Acıbadem'de bulunan bir hastanenin yoğun bakım ünitesine transfer edildi. Dericinin sağlık durumuyla ilgili, İrem Derici'nin tedavi gördüğü hastane başhekimi Prof. Dr. Reha Baran şu açıklamaları yaptı: “Hastamız İrem Derici; gastroenterit ve idrar yolu enfeksiyonu tanıları ile takip edilirken gelişen elektrolit dengesizlikleri, vücut toplam su dengesi bozuklukları ve solunum zorluğu nedeniyle yoğun bakım ünitesinde izlem ve tedaviye alınmıştır. Hastamızın tedavisi sürmektedir.”

derici2

DERİCİ’NİN KİLO VERDİKTEN SONRA YAKIN ZAMANDAKİ BAZI FOTOĞRAFLARI

dericiii2dericii3dericiii1

İREM DERİCİ KİMDİR?

Acun Ilıcalı'nın ‘O Ses Türkiye' yarışmasının gerçek anlamda ilk starı olan İrem Derici, son günlerde Türkiye'nin en çok konuşulan şarkıcısı oldu. O yarışmada Hülya Avşar’ın takımında yer alan İrem Derici, yarı finalde elenmişti. Geçtiğimiz sezon yarışmada söylediği şarkılar, yaptığı danslar ve kendine özgü üslubuyla dikkat çeken İrem Derici, Hülya Avşar'a katkılarından dolayı teşekkür ediyor.

Rekorları alt üst etti

Melih Kibar’ın bugüne kadar hiç duyulmamış son bestesi Bensiz Yapamazsın ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan İrem Derici; müziğe 4 yaşında başlamış. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Piyano Bölümü mezunu Derici ” Bensiz Yapamazsın ” isimli single çalışmasıyla profesyonel anlamda müzik hayatına başladı. Mayıs 2013'de “Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı” adlı single ile Türkiye'de fırtına gibi esti. Sözü ve müziği Sezen Aksu ‘ya ait şarkının klibi Müyap kanalında 24 milyon izlenme sayısına ulaşarak bir rekora imza attı.

Evliliğe merhaba dedi

Genç sanatçı asıl çıkışını 15 Nisan 2014'de “Kalbimin Tek Sahibine ” adlı şarkı ile yaptı. Piyasaya çıktığı andan itibaren dijital platformlarda “en çok dinlenenler” arasına giren şarkı internet ortamında en fazla indirilen ve dinlenen şarkı olma başarısını elde etti. Güzel şarkıcı 13 Eylül 2014 tarihinde Rıza Esendemir ile evlendi. Derici 2 yıl sonra Rıza Esendemir’den ayrıldı. Bu ayrılık sonrası Selami Şahin’in oğlu Lider Şahin’le bir birliktelik yaşayan İrem Derici, geçtiğimiz aylarda da Şahin’le yollarını ayırdı.

Son güncelleme: 07:54 - 20.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.