Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Helvacıoğlu evin iyi kızı olarak anılmak istiyor
İrem Helvacıoğlu evin iyi kızı olarak anılmak istiyor
Ekranların son dönem başarılı dizilerinden No:309'da Pelin Su karakteriyle izlediğimiz İrem Helvacıoğlu samimi açıklamalarıyla dikkat çekti.
Magazin 31 Ekim 2016 - 14:56

İrem Helvacıoğlu, son iki dizisinde canlandırdığı kötü karakterlerden dolayı insanların kendisine çekinceli yaklaştığını belirterek; ‘Kötü karakteri oynamak hem güzel hem de kötü bir duygu. Çünkü evin kötü kızı olarak anılmak artık istemiyorum. Bir sonraki projede iyi bir karakteri oynayıp, evin iyi kızı olarak anılmayı istiyorum' dedi.

‘ŞÖHRET VE PARA OYUNCULUĞUMUN ÖNÜNE GEÇEMEYECEK'

Vatan’a konuşan Helvacıoğlu, kısa sürede kazandığı popülerliğin kendisini değiştirmediğini de belirten Helvacıoğlu sözlerine, ‘Her zaman olduğum gibi görünmeyi tercih ediyorum. Şan, şöhret ve paranın, oyunculuğumun önüne geçmesine hiçbir zaman izin vermeyeceğim. Beni sokakta tanıdıkları zaman, dizideki oynadığım kötü karakterden ne kadar farklı olduğumu fark ettiklerinde, “Ne kadar sevecenmişsin?” gibi tepkiler verdiklerinde çok mutlu oluyorum' şeklinde devam etti.

irem-helvacioglu-ic
Etiketler