Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Sak: Büyük telaş yaşadık
İrem Sak: Büyük telaş yaşadık
İrem Sak, Cihangir’de meydana gelen ve bir simitçinin ölümüne neden olan patlama nedeniyle zor anlar yaşadıklarını söyledi.
Tarkan ABDULLAHOĞLU
Magazin 15 Haziran 2016 - 23:42

Başarılı ve güzel oyuncu İrem Sak, önceki gün Cihangir'de görüntülendi. Geçtiğimiz günlerde talihsiz patlamanın yaşandığı yerden annesi ile telefonla konuşan Sak, “anneme olayı anlatıyordum arkadaşlar. Patlamanın olduğu dairenin hemen yanında ki daire abimin ofisi. O yüzden baya bir telaş yaşadık bizde. Keşke can kaybı da hiç yaşanmasaydı ama Allah daha beterlerinden korusun.” açıklamasında bulundu.

TELEFONUN ÇEKMEDİĞİ BİR YERDE TATİL YAPACAĞIM

Başrollerini İrem Sak, Murat Boz ve Yasemin Allen'in oynadığı “ Döner Senindir” filminin setinden geldiğini söyleyen İrem Sak; “ yorucu ama keyifli bir ortamımız var. Çekimler gayet eğlenceli. Umarım izleyicilerde beğenir” Tatil planları ilgili de açıklamalarda bulunan İrem Sak; “ İnanın arkadaşlar çok yoruldum. İstanbul'dan trafiğinden gürültüsünden çok yoruldum. Böyle sessiz sakin telefonun çekmediği bir yerde tatilimi geçirip tamamen kafamı dağıtmak istiyorum” dedi.

 

Son güncelleme: 06:52 - 16.06.2016