Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
İrem Sak’ın ‘hamile’ paylaşımı
İrem Sak’ın ‘hamile’ paylaşımı
İrem Sak'ın bugün sosyal medyadan paylaştığı hamile rolündeki fotoğrafı hayranlarını meraklandırdı.
Burcu ÖZEN
Magazin 24 Haziran 2016 - 13:17

Güzel oyuncu İrem Sak, son dönemde başrolü Murat Boz ve Yasemin Allen’le paylaştığı ‘Dönerse Senindir’ filmlerinin heyecanını yaşıyor.

Sosyal medyayı aktif kullanan Sak, bugün filmden hamile haliyle çekilmiş bir fotoğrafı ‘günaydın’ notuyla paylaştı. Ünlü oyuncunun hayranları fotoğrafa yorum yağdırdı.

İLGİLİ HABERAcun Ilıcalı Survivor 2016'da Semih Öztürk'e ayrıcalıklı mı davranıyor?Acun Ilıcalı Survivor 2016’da Semih Öztürk’e ayrıcalıklı mı davranıyor?

‘DÖNERSE SENİNDİR’İN KONUSU

Murat Boz'un bir reklam fotoğrafçısı olan Mehmet'i oynadığı filmde, Yasemin Allen Mehmet'in sevgilisi Selin, İrem Sak ise arkadaşı Defne karakterini canlandırıyor.Mehmet'in (Murat Boz), hayatının aşkı Selin'den ( Yasemin Allen ) ayrıldıktan sonra, onu geri kazanmak için Defne (İrem Sak) ile işbirliği yapması ile başlayan hikaye, sürprizlerle devam edecektir.Erol Özlevi'nin yönetmenliğinde çekimlerine başlanan TAFF yapımı romantik komedi ‘Dönerse Senindir' kış sezonunda sinema perdesine kahkaha ve romantizm taşıyacak.

Son güncelleme: 13:24 - 24.06.2016