Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Irmak Ünal karın kaslarıyla şov yaptı
Irmak Ünal karın kaslarıyla şov yaptı
Vaktini spor salonlarında geçirmenin karşılığını gören Irmak Ünal, dikkat çekici fiziğini sosyal medya hesabından paylaştı.
Magazin 4 Ekim 2016 - 12:59

Türk sinemasının usta ismi Cihan Ünal’ın kızı Irmak Ünal, örnek bir anne ve başarılı bir oyuncu olmasının yanında aynı zamanda spor salonlarında geçirdiği vakit sonunda dikkat çekici bir fiziğe sahip olmayı başarmış bir isim. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla vücudunun geçirdiği aşamaları takipçileriyle paylaşan Irmak Ünal, spor salonlarından çıkmamanın karşılığı olarak geride bıraktığımız yaz aylarında bol bol bikinili fotoğraf paylaşımında bulunmuştu. İki çocuk annesi güzel isim, son yaptığı paylaşımla profesyonel vücut geliştiricilerine bile taş çıkartacak fiziğini gözler önüne serdi. Ünal’ın fotoğrafı çok sayıda beğeni alırken karın kaslarına övgüde bulunan çok sayıda da yorum aldı. Irmak Ünal’ın aldığı paylaşımlar arasında en dikkat çekici olanı ise başlığa da taşıdığımız; “Of gerçek six pack” oldu. ‘Six pack karın bölgesindeki kasları anlatmak için kullanılan bir terim’

irmak-unal-ic