Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Irmak Ünal’dan ‘Kampüsistan’ paylaşımı
Irmak Ünal’dan ‘Kampüsistan’ paylaşımı
Irmak Ünal sosyal medyadan yaptığı paylaşımla, herkesi geçmişe götürdü. Bakalım bu diziyi kimler hatırlayacak!
Burcu ÖZEN
Magazin 17 Mart 2016 - 09:38

Birçoğunuz 2003 yapımı Kampüsistan adlı gençlik dizisini hatırlıyorsunuzdur. Aşk, kıskançlık, arkadaşlık ve üniversite ortamının ön planda olduğu dizide, farklı yerlerde doğup büyümüş, farklı kültürlerle yetişmiş bir grup gencin üniversite ortamında bir araya gelmesi sonucu başlarından geçen olaylar anlatılıyor.

Başrolde Tuğçe Kazaz, Engin Altan Düzyatan, Engin Hepileri, Aylin Kontente Kul ve Irmak Ünal’ın oynadığı dizinin her bir oyuncusu şimdilerin en ünlü isimleri arasında…

Irmak Ünal, geçmişten bir fotoğraf paylaşarak nostalji yaptı. Kampüsistan dizisinin ekibiyle çekilmiş fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan Ünal; “Bugün hep bi ağlayasım var gibi uyandım… Bu foto ile o damla gözümden süzüldü sonunda… Bazen olur ya… Yutkunamayacaksın gibi gelir. Alakasız bir şey gelir o düğümü çözer. Göz yaşı temizler… Bir zamanlar biz…….” notunu düştü.

Son güncelleme: 09:41 - 17.03.2016