Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Irmak Ünal’ın taytındaki desen dikkatlerden kaçmadı
Irmak Ünal’ın taytındaki desen dikkatlerden kaçmadı
Hayatının büyük bir kısmını spora ayırdığını belli eden Irmak Ünal, yine spor yaparken çekilmiş bir karesini hesabından paylaştı.
Magazin 16 Kasım 2016 - 14:53

Çocuklarından kalan vaktini spora ayıran oyuncu Irmak Ünal, magazin dünyasında fit vücuduyla öne çıkan bir isim. Özellikle yaz aylarında, kaslı vücuduna giydiği bikinili fotoğraflarıyla beğeni toplayan Irmak Ünal zamanının büyük bir çoğunluğunu spor salonlarında geçiriyor. Harcadığı emeğin karşılığını alan Ünal, hesabından paylaştığı son karede yine spor yaparken görünüyor. Ancak Ünal’ın spor yaparken giymeyi tercih ettiği tayttaki detay takipçilerinin dikkatinden kaçmamış. Irmak Ünal’ın taytının üzerindeki desen Illuminati adlı yapılanmanın temel işareti olan ‘Piramid ve göz’… Irmak Ünal’ın antrenman sonrası yoga yaparken çekilmiş bu karesi çok sayıda beğeni aldı.

irmak-unal-ic-y

ILLUMİNATİ HAKKINDA

Aydınlanma Çağı döneminde 1 Mayıs 1776’da kurulmuş bir topluluk olup modern illuminati; zihin kontrolü uygulayarak, hükümetleri ve kuruluşları ele geçirerek Yeni Dünya Düzeni’ni sağlamak amacıyla hareket ettiği iddia edilen, monarşileri yıkmayı, dini inançları yok etmeyi, ulus devletleri ve vatanseverliği sonlandırarak sosyal düzeni alt üst etmeyi planladığı öne sürülen; ancak faaliyeti ve varlığı kanıtlanamamış bir yapılanma.

İLGİLİ HABERIrmak Ünal karın kaslarıyla şov yaptıIrmak Ünal karın kaslarıyla şov yaptı

İLGİLİ HABERIrmak Ünal'dan doğal pozlarIrmak Ünal’dan doğal pozlar

Son güncelleme: 15:24 - 16.11.2016