Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Işıl Reçber eşi Rüştü’nün tarzını kendisinin belirlediğini söyledi
Işıl Reçber eşi Rüştü’nün tarzını kendisinin belirlediğini söyledi
Yaptığı kıyafet tasarımlarıyla dikkat çeken Işıl Reçber, eşi Rüştü’yle ilgili açıklamalarda bulundu.
Magazin 13 Mayıs 2016 - 08:22

Son dönemde işbirliği yaparak çıkardığı ayakkabı ve giysi koleksiyonuyla adından söz ettiren Işıl Reçber, futbolcu eşi Rüştü’nün gardırop alışverişini hep kendisinin yaptığını söyledi. Katıldığı bir davette ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan Işıl Reçber, tasarım konusunda eğitimden çok göz zevkiyle tarzın önemli olduğunu anlatıp “Ben tabii ki eleştirilere açığım. Bir koleksiyon çıkardım diye modacı oldum durumu yok. Ama güzel geri dönüşler alıyorum. Zaten Zeynep Kartal’la profesyonel işbirliği yaptık. Bana da ciddi talep geldiği için bu işi yaptım” dedi. Reçber, “Erkekler için de bir koleksiyon hazırlayacak mısınız?” sorusuna…

isil-recber-ic

“Hiç düşünmedim erkek koleksiyonunu. Hiç belli olmaz belki bir gün yaparım. Zaten eşimin gardırobunu kendim yapıyorum. Rüştü hiç alışverişe dahi çıkmıyor. Sporcu olduğu için fiziksel ölçüleri de aynı olduğundan ben yapıyorum onun alışverişini. Rüştü’yü kimse alışveriş yaparken görmemiştir” diye cevap verdi.