Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Işıl Reçber evlenme teklifi aldığı günü paylaştı
Işıl Reçber evlenme teklifi aldığı günü paylaştı
Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, evlilik teklifi aldığı gün çekilmiş bir fotoğraf paylaştı.
Burcu ÖZEN
Magazin 28 Mayıs 2016 - 10:04

Işıl Reçber ve Şükrü Reçber’in beraberliği örnek bir beraberlik… Uzun yıllardır biriktle olan çift oldukça mutlu görünüyor. Sosyetenin güzel kadınları arasında olan Reçber, birkaç önce şık bir organizasyonla DuruDiamond için tasarladığı mücevher koleksiyonunu tanıtmıştı.

isilic

Düzgün fiziği, sarı saçları ve modayı yakından takip etmesiyle bilinen Reçber, sosyal medyadan geçmiş yıllarda eşi Rüştü Reçber’le çekilmiş fotoğrafını paylaştı.

Reçber’in ‘evlenme teklifi’ aldığı, 19 yaşındaki fotoğrafta estetiksiz hali dikkat çekiyor. Kendisi için özel anı paylaşan sosyetik güzel fotoğrafa, “Yıllar önce bugün sana “evet” dediğim için hiç pişman olmadım, iyi ki hayatımın demirbaşi iyi ki hayatimin en güzel parçalarının babasısın. Tanıştığım 17 yaşımdan bu yana seninle büyüdüm, seninle güldüm, seninle ağladim. Ölünceye kadar da öyle olsun seni çok seviyorum canım benim” notunu düştü.